Повернутися до звичайного режиму

Ласкаво просимо в наш садочок!

Шановні батьки!

Якщо ви вирішили обрати для розвитку, виховання та навчання вашої дитини саме наш заклад, ми запрошуємо вас до плідної співпраці з адміністрацією та педагогами нашого садочка, аби зробити ваш вибір свідомим.
Звертаємо вашу увагу, що дошкільний навчальний заклад № 31 «Незабудка» з вивченням англійської мови працює на засадах педагогічної системи Марії Монтессорі і потребує певної обізнаності батьківської громадськості з філософськими принципами цієї педагогіки.
Свідомий вибір передбачає готовність батьків постійно підвищувати свою Монтессорі-компетентність через систему батьківських семінарів, які відбуваються двічі на рік та є невід’ємною складовою аспекту роботи з батьками. На них ви дізнаєтесь про наступне:
– що таке Монтессорі-педагогіка;
– що таке підготовлене оточуюче середовище Монтессорі;
– що таке свобода і її ліміти;
– що таке позитивна дисципліна;
– якою є роль дорослого: батьків і вчителів у всебічному розвитку дитини.
Обираючи наш заклад, ви маєте виявляти постійну готовність присвячувати велику частину часу у своєму житті спілкуванню з дитиною, співпраці з педагогами, створюючи ту особливу психологічну атмосферу, якою славляться всі Монтессорі-школи світу.

/Files/images/kartinki_raznyie/7363.gif

Марно «готувати до життя»,
оскільки життя непередбачуване.
Як би ви добре не приготувалися - несподівана подія застане вас зненацька. Навчитися жити можна тільки поволі: наприклад, звикаючи швидко приймати рішення. А для цього дитина повинна діяти вільно. Тільки вільна людина здатна впоратися з непередбаченим.

/Files/images/kartinki_raznyie/7363.gif


/Files/images/mon1.jpg/Files/images/188x60_pedrpesacom_banner_nodots.gif