Міжнародний день "Дякую"

11 січня відзначають Всесвітній день «Дякую». Запровадили таку дату, щоби нагадати людям про важливість гарних манер та вміння висловлювати вдячність. Вдячність – це почуття, яке людина вчиться переживати із дитинства.
Ми щодня кажемо одне одному «дякую», тому важливо пам'ятати, що справжня вдячність - лише та, що йде від щирого серця. Подякуйте всім, хто поруч з вами, кого любити і цінуєте. У цей день зазвичай дарують одне одному яскраві листівки з написом: «Дякую».
З нагоди свята в ДНЗ № 31 «Незабудка» проведено тематичні заняття ввічливості, гарних манер; організовано бесіди «Абетка ввічливості».

Ось 5-ть порад, які допоможуть навчити дітей проявляти вдячність і не соромитись цього почуття. Отже:

1. Подавайте добрий приклад. Діти схильні наслідувати те, що бачать довкола. Не забувайте дякувати дітям за допомогу, рідним за смачну вечерю, вчителям за позитивні зміни у дитині, продавцю за доброзичливість тощо.

2. Традиція. Заведіть традицію щодня за щось дякувати одне одному. Нехай малюк теж знайде щось, за що він вдячний. Так він ще раз насолодиться приємним моментом. До того ж, прояв вдячності піднімає настрій.

3. Допомагайте іншим. Якщо ви вирішили віддати старі речі в дитячий будинок або старі іграшки у менш забезпечену сім'ю, зробіть це разом із дитиною. Показуйте їй усі сторони життя.

4. Навчіться помічати дрібниці. Важливо помічати життєві дрібниці. Сьогодні сонячний день, ми годуємо пташок і робимо їм добро.

5. Навчайте бачити цінність не в матеріальному. Навчити дитину дякувати за цукерку просто. А от помітити турботу, наприклад, в тому, що бабуся й дідусь щодня дзвонять, аби спитати про здоров’я і оцінки – важкувато. Пояснюйте дитині неповторність часу, проведеного разом, цінність порад, співучасті тощо.

ПЕРЕГЛЯНУТИ

Клас Монтессорі логопедичний (5-й р. ж.) Всесвітній день "Дякую"

Кiлькiсть переглядiв: 16

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.