/Files/images/bulng/unnamed (1).jpg

Уповноважена особа ДНЗ №31 «Незабудка»
для здійснення невідкладних заходів реагування
у випадках виявлення фактів насильства:

Яцюк Наталія Володимирівна – вихователь-методист тел.: (04563) 7-13-38

16.11.2021. Міжнародний День толерантності ПЕРЕГЛЯНУТИ

/Files/images/bulng/стоп булінг - 0001.jpg/Files/images/bulng/стоп булінг - 0002.jpg

Домашне насильство. Як діяти та куди звертатися за допомогою. Відео.
Безоплатна правова допомога. Підбірка матеріалів
Протидія домашньому насильству. Пам'ятки, поради.
Булінг в ЗДО - міф чи реальність
Запобігання та протидія проявам насильства: діяльність закладів освіти
Зупинемо булінг разом!

/Files/images/bulng/49204805_320998078512820_674150608084664320_n.jpg

Порядок здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів домашнього насильства
(або отримання заяв/повідомлень про такі факти)
(відповідно до п.39-41 Порядку взаємодії суб ’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, затвердженого постановою КМУ від 28.08.2018 р. № 658

Заходи Термін Відповідальні
1. Вчасне виявлення симптомів неблагополуччя в поведінці та настрої дітей постійно педагоги, всі працівники закладу
2. Повідомити завідувача про виявлені факти домашнього насильства негайно педагоги, всі працівники закладу
3. Фіксація необхідної інформації в журналі реєстрації фактів виявлення (звернення) про вчинення домашнього насильства стосовно дітей негайно Яцюк Н.В.
4. Надання медичної допомоги (у разі потреби) негайно сестри медичні старші
5. Повідомлення про виявлений факт домашнього насильства в Білоцерківській відділ поліції, Службу у справах дітей Білоцерківської міської ради, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради протягом доби за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти Яцюк Н.В.
6. Організація роботи практичного психолога з постраждалою дитиною систематично Шевченко І.В.
7. Звіт про результати здійснення повноважень у сфері запобігання та протидії домашньому насильству щоквартально Яцюк Н.В.

Порядок здійснення невідкладних заходів реагування у випадках виявлення фактів булінгу
(або отримання заяв/повідомлень про такі факти)
(відповідно до рекомендацій МОН України щодо застосування норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» від 18.12.2018 р. № 2657-VIII; методичних рекомендацій департаменту освіти ЖМР щодо формування безпечного освітнього простору, запобігання булінгу)

Заходи Термін Відповідальні
1. Вчасне виявлення симптомів неблагополуччя в поведінці та настрої дітей постійно педагоги, всі працівники закладу, батьки
2. Повідомити завідувача про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб негайно педагоги, всі працівники закладу, батьки
3. Прийняття рішення (наказ) про проведення розслідування уповноваженою особою. Проведення розслідування негайно Радоміцька Н.М.
4. Надання соціальних і психолого- педагогічних послуг здобувачам освіти, які вчинили булінг, стали його свідками або постраждали від булінгу (цькування) комплексно поки є потреба Яцюк Н.В. Шевченко І.В.
5. Створення (наказ) комісії з розгляду випадку булінгу (цькування) для прийняття рішення за результатами проведеного розслідування та вжиття відповідних заходів реагування після отримання заяви про булінг Радоміцька Н.М.
6. Проведення засідання комісії з розгляду результатів проведеного розслідування після видання наказу про створення комісії Радоміцька Н.М.
7. Реєстрація рішення комісії в окремому журналі Збереження протоколу засідання комісії в паперовому вигляді з оригіналами підписів всіх членів комісії в день засідання комісії постійно Радоміцька Н.М.
8. Повідомлення про виявлений факт в Білоцерківській відділ поліції, Службу у справах дітей Білоцерківської міської ради, Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради протягом доби після прийняття рішення комісії за допомогою телефонного зв’язку, електронної пошти Яцюк Н.В.
Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.